Ogłoszenia Wrocław

Ogłoszenia Wrocław w najlepszym wydaniu!

[Firma] Schody z drewna wewnętrzne na zamówienie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy wygodne schody drewniane na zamówienie. Jeżeli próbujesz znaleźć eleganckie, dokładnie wykonane schody do wnętrza domu to możesz zakończyć swoje poszukiwania. Stolarnia Drewdom produkuje schody z drewna już od od ponad 30 lat – usytuowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do najwyższej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z ogromnym doświadczeniem i praktyką. O schodach wiedzą wszystko! Tak duże doświadczenie przekłada się na jakość wykonania, jakość drewna, czas pracy a także doskonały kontakt z klientem.
Stolarnia Drewdom wykonuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Teren działa firmy to wschodnia część kraju.

Dlaczego schody drewniane są tak chętnie zamawiane? Drewno jest naturalnym materiałem, który nadaje wnętrzu ciepła i idealnie komponuje się z zielenią, szklanymi elementami, ceglaną ścianą, betonem itd. Drewno jest trwałe i pięknie się prezentuje, nawet po wielu latach. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny bądź mailowy, a także wejście na stronę internetową, gdzie jest udostępniona galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna wewnętrzne na zamówienie
Ogłoszenieprywatne
Dodano22.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię