Ogłoszenia Wrocław

Ogłoszenia Wrocław w najlepszym wydaniu!

[Firma] Kursy Excel

  • By Grzegorz
  • Kategoria Nauka

Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy Microsoft Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta zawiera profesjonalne szkolenia MS Excel zarówno dla początkujących w których osoba zaczynający pracę z MS Excel zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z arkuszami kalkulacyjnymi , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem wykresów
poprzez średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie Excel zaawansowany dzięki, któremu uczestnik pogłębi wiedzę z obszaru analizy danych, tworzenia zaawansowanych formuł , grupowanie danych , grupowanie wykresów, co w przyszłości przełoży się na szybsze i sprawniejsze wykorzystanie możliwości MS Excel-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć kurs Microsoft Excel , napisz do nas e-maila, a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu zacząć szkolenie .

Na naszej stronie znajdą Państwo szkolenia z programowania w języku Visual Basic w aplikacji Excel oraz pozostałe szkolenia z pakietu Microsoft Office.

W witrynie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące programów oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Excel realizujemy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i ilości zgłoszonych osób . Kursy Excel realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdyni , Bydgoszczy Białymstoku , Katowicach . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu zgłoszonych uczestników.

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Tobie możliwość dojazdu na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma zajęć online niczym się nie różni od kursów Excel „face to face” . Trener cały czas udostępnia ekran swojego laptopa , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kursy Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię