Ogłoszenia Wrocław

Ogłoszenia Wrocław w najlepszym wydaniu!

[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w istocie nadzwyczaj dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących znawców z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich speców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.
Jednostka wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, które w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie ma szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, jednakowoż także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce używana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel dba o to, aby pacjenci czuli się w rzeczy samej komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię