Ogłoszenia Wrocław

Ogłoszenia Wrocław w najlepszym wydaniu!

[Firma] Top Protect - siatki na gołębie

  • By Top Protect
  • Kategoria Zoologia
  • Lokalizacja Warszawa, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz i inne

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Top Protect to instytucja zajmująca się zabezpieczeniami przed ptakami. Proponujemy kolce na ptaki, które są efektywną techniką protekcje przed strasznymi ptakami. Kolce na ptaki są bezpieczne dla ptaków i nie powodują jakichkolwiek obrażeń. Jest to nieskazitelna metoda ochrony dla obiektów, które notorycznie są narażone na ataki ptaków.

Ptaki są rozpowszechnionymi dylematami dla posiadaczów obiektów, które mogą pobudzać straty i zanieczyszczenia. Ptaki mogą atakować okna i inne fragmenty obiektu, a ich odchody mogą zatruwać fasadę. Ptaki są też częstymi racjami kolizji samochodowych, które mogą stać się nadzwyczaj niebezpieczne. Wobec tego kolce na ptaki są tak niebagatelnym komponentem protekcje budynków.

Kolce na ptaki są wydajną metodą obrony przed ptakami, która jest bezpieczna dla ptaków i nie pobudza jakichkolwiek obrażeń. Jest to nieposzlakowana technika opieki dla budynków, które nieraz są narażone na paroksyzmy ptaków. Top Protect oferuje kolce na ptaki wysokiej jakości, które są sprawne i trwałe. Nasze kolce na ptaki są wybitnym rozwiązaniem dla ubezpieczenia obiektów przed ptakami.Ptaki są częstymi ambarasami w obiektach, które mogą pobudzać wiele szkód. Ptaki karmią się materiałami izolacyjnymi i przewody telefoniczne mogą stać się przegryzione poprzez ptaki, co może przysłużyć się do aberracji elektrycznej. Ptaki mogą dodatkowo zostawiać własne ekskrementy na fasad obiektu, które mogą zanieczyszczać i uszkadzać budynek. Kolce na ptaki są skuteczną procedurą unieruchamiania paroksyzmom ptaków i asekuracje budynków.

Top Protect proponuje kolce na ptaki wysokiej jakości, które są wydajne i trwałe. Nasze kolce na ptaki są perfekcyjnym rozwikłaniem dla ubezpieczenia budynków przed ptakami. Kolce na ptaki są instalowane na granicach i rantach, które ptaki mogłyby zastosowań jako otoczenie do złożenia jaj względnie gniazda. Kolce na ptaki hamują ptakom dostęp do obiektów, co odpuszcza wielu kłopotom scalonym z ptakami, takim jak uszkodzenia konstrukcji obiektu, zanieczyszczenia czy niepoprawności elektryczne.
Nazwa (Usługa)Top Protect - siatki na gołębie
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.07.2022
MiastoWarszawa, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz i inne
Województwocała Polska
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię